Absolventky

Absolventky, které prošly naším kurzem pro Duly na konci života jsou připraveny poskytnout podporu umírajícím s respektem a empaticky a my je rády doporučujeme všem potřebným.

Zůstáváme nadále ve spojení skrze Thymus – spolek dul na konci života.

Naďa Svoboda

kontakt: 603549693

e-mail: nada@nadasvoboda.cz

www.dulanakoncizivota.cz

www.nadasvoboda.cz

lokalita : Vysočina

Jsem spoluautorkou kurzu pro Duly na konci života. S doprovázením umírajících mám osobní zkušenost, můžu vám pomoci jak po stránce emocionální tak po stránce praktické – jsem multipotenciální a empatická, dokážu se vcítit do potřeb druhého člověka a podpořit ho v jeho potřebách.

Často se na mě lidé obrací i v případě, kdy jejich blízký zemřel, a oni mají pocit  viny nebo selhání –  skrze napojení se projdeme odpuštěním a přijetím. Duše pak může v klidu přejít na druhý břeh.

Absolvovala jsem  roční zahraniční certifikovaný kurz pro Duly na konci života (lektorka Deanna Cochran, Texas), certifikovaný kurz  Bachových květových esencí – 2. level  (lektorka bc. Martina Taubrová, Bachovo centrum, Anglie) , certifikovaný kurz Bazální stimulace – 1. level (lektorka bc. Helena Dvořáková), rekvalifikační kurz pro maséry, Akademii léčivých bylin. Průběžně se zúčastňuji webinářů od Centra paliativní péče, Cesty domů a Seduca

Dagmar Hedvika Sehnalová

kontakt: 606464145

e-mail: d.h.sehnalova@seznam.cz

www.dhsehnalova.cz

lokalita : jihočeský kraj

Má zkušenost s  doprovázením k odchodu ze života začala již před 20 lety, kdy jsem mohla být součástí tohoto transformačního procesu u svých přátel a klientů. Někdy doprovázím své klienty při odcházení jejich zvířecích členů rodiny v Intuitivním poradenství. Velmi důležitá pro mne byla zkušenost se smrtí tatínka, o kterého jsme se starali doma a maminky, o kterou jsem pečovala několik let, když byla zcela upoutána na lůžko a která zemřela doma.

Každý odchod je jiný a zcela jedinečný. Doprovázím tak, aby člověk měl informace a  svobodu zvolit si svou cestu odchodu. Podporuji ho svou přítomností, nasloucháním a důvěrou v jeho osobní sílu. Mohu mu pomoci masáží, aromaterapií a krystaloterapií. Doprovázím duši člověka i po jeho smrti modlitbou a propojením se s ní. Doba je vždy individuální.

Jsem průvodkyní na cestě k vlastnímu tělu a duši: = osobní trenérka fitness se zaměřením na seniory, juniory, maminky a hendikepované / masérkou masáží Raindrop, Salbování biblickými oleji a intuitivní masáže / dulou k porodu a asistentkou zpracování placenty / provozuji Intuitivní poradenství / jsem dulou k odchodu ze života.

Ve svých různorodých profesích, které se vzájemně prolínají, využívám sílu aromaterapie a krystaloterapie pro podporu a opečování svých klientů.

Andrea Jandová

kontakt : 722 900 275

e-mail : jandova.andrea@seznam.cz

www.andreajandova.cz

lokalita : Západočeský kraj

Michaela Křížová

Lokalita: Příbram, Praha, Františkovy Lázně

Jsem průvodkyní mezi životem a smrtí a ukáži ti, jak nechat zemřít vše, co ti již neslouží a jak začít žít naplno. Při své práci propojuji cvičení pánevního dna a témata týkající se smrti. Vím, může se to zdát nepropojitelné, ale opak je pravdou. Z lůna se rodíme a do lůna se vracíme, je to stejné, jako když po nádechu přichází výdech nebo jako když se po noci rodí den.

Zažíváme i situace, které stojí za to zmapovat skrze obrázky zenového tarotu a jsou i chvíle, kdy si naše duše volá o své jméno.

Vnímám, že smrt má mnoho podob a zažíváme jí dnes a denně. Jak? Třeba v podobě partnerského rozchodu, stěhování, změny práce,….

…za sebe smrt vnímám jako přirozenou součást života.

Setkat se můžeme např. na workshopech Hovory o životě a smrti, online kongresech zaměřených na propojení života a smrti, u individuálního (online) sezení s tarotem, kde společně vytvoříme mapu na cestu životem a podíváme se, co je třeba ukončit a jak se otevřít novému či si můžeš napsat o své jméno duše a osobní světelný kód.

Pojď se vydat na cestu k sobě a dovol se podívat na mnohé události z jiného úhlu pohledu.